www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 246 napja lejárt

KÖNIG-TRADE KFT
Dinamikusan fejlődő élelmiszer termékeket forgalmazó kereskedői cégünk
bővülő szervezetébe munkatársat keres.
Link megjelenítése

Feladatok:

  • Rendelésfelvétel vevőktől és területi képviselőktől.
  • Beszerzéssel és kiszállítással kapcsolatos információk gyűjtése, adminisztrálása.
  • Vevők tájékoztatása, reklamációkezelés.
  • Beérkező áruk címkézésének koordinálása, szavatossági idő, vonalkód ellenőrzése.
  • Szükség esetén szállítólevél és számla készítése.
  • NAVISION vállalatirányítási rendszer használata, az értékesítési és logisztikai folyamatok feldolgozására.

Elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • közgazdasági/logisztikai/kereskedelmi végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előny:

  • Élelmiszer áruismeret/vevőismeret

Munkavégzés helye:
1106 Budapest, Jászberényi út 45.

Havi bruttó fizetési keret: 160 000 HUF-tól
Egyéb juttatások: cafeteria

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő