www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 528 napja lejárt

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója, nemzetközi autóipari gyártópartnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A logisztikai vezető munkájának teljes körű támogatása

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel

  • Rendelések rögzítése informatikai (vállalatirányítási) rendszerben

  • Számlák ellenőrzése, előkészítése

  • Együttműködés a társosztályokkal - termeléssel, raktárral, beszerzéssel

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

  • Megrendelések logisztikájának intézése, fuvarszervezés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Angol nyelv tárgyalásszintű ismerete

  • Office programok magabiztos kezelése

  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség

  • Talpraesett, határozott fellépés

  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Logisztika területén szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Munkavállaló barát munkahely

  • Dinamikus, fiatal csapat

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Kunszentmárton

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.