www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens

  • A hirdetés 241 napja lejárt

Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk új munkatársat logisztikai asszisztens pozícióba.

Pozíció azonosító: D01LA

Kategória: Asszisztens, Beszerzés / Logisztika

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Feladatok

  • Készletek ellenőrzése, célkészletek tartása
  • Készlet és rendelésmanagement a vállalatirányítási rendszerben
  • Kiszállítással kapcsolatos segédfolyamatok működtetése, dokumetációkezelés
  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel, értékesítési csoportokkal
  • Jelentések, elemzések készítése a felsőbb vezetés felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Excel magas fokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelés

Egyéb információ

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatasi csomag
  • cafeteria rendszer
  • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
  • albérlet támogatás, szállás lehetőség
  • munkába járási támogatás
  • napi egyszeri meleg étkezés
  • telefon flotta

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő