www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens-Veszprém megye (Ref.szám: NB-1421)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hirdetés azonosító: 1012556

Feladatok:

  • Logisztikai vezető adminisztratív támogatása
  • Idegen nyelvű levelezés lebonyolítása
  • Logisztikához kapcsolódó dokumentációk, táblázatok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. középfokú német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS office ismerete

Előny:

  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség!
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye:

Csót (Pápától 13 km)

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége raktári és logisztikai szolgáltatásokkal foglalkozó csóti telephelyére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1421-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)