Logisztikai asszisztens - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1533)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.18.
Hirdetés azonosító: 1048885

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Logisztikai asszisztens

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1533)

Feladatok:

  • Vevői megrendelések kezelése (megbízások feldolgozása az SAP-ban)
  • Anyagmozgás követése az SAP-ban
  • Szerszámok csomagolása, szállítmányozása és vámügyintézése
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevői adatbázis kezelése és nyomon követése
  • Helyettesítés adott területeken

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai, kereskedelmi és/vagy műszaki végzettség
  • Ipari értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Export ismeretek
  • Üzleti kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, terhelhető és csapatorientált hozzáállás
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • Angol nyelvtudás és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Egyéni motivációs bér
  • Hosszú távú együttműködés
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár – Sóstó Ipari Park

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári fogaskerék szerszámgyártó partnercége részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.