www.cvonline.hu
Logisztikai asszisztens (Referenciaszám: PJ3841)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.11.
Hirdetés azonosító: 966849
lejárt

Dinamikusan fejlődő, Pest megyei autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai asszisztens

Feladatok:
- Fuvarszervezés

- B2B portál figyelése, frissítések betöltése vállaltirányítási rendszerbe
- Bérautó, szállás foglalás
- Adminisztrációs feladatok

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű német nyelvismeret
- Logisztikai területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Önálló munkavégzés
- Cégorientált szemlélet

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális, fiatalos munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Előny:
- Termékdíj bevallásban és infrastat jelentésben szerzett tapasztalat

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.