www.cvonline.hu

Logisztikai Asszisztens / Kereskedelmi Asszisztens

  • A hirdetés 130 napja lejárt

Lakberendezési és ajándéktárgyakat forgalmazó hálózat

Logisztikai - Kereskedelmi Asszisztens

munkatársat keres Bp. 13. kerületi központjába.

Feladatok:

  • kereskedelmi rendszer kezelése: bevételezés, termékek rögzítése, készletnyilvántartás, szállítólevelek írása
  • számlák kiállítása, nyilvántartása
  • webáruház karbantartása
  • internetes vásárlók kiszolgálása, csomagfeladás
  • kapcsolattartás a hálózat üzleteivel, franchise és nagykereskedelmi partnerekkel

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, lojalitás
  • leinformálhatóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás

A bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő