www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 681298

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni, ráérsz? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni?

Feladatok:
  • Szállítás és logisztikai vezető munkájának támogatása.
  • Szállítmányozókkal, logisztikai szolgáltatókkal való kapcsolattartás.
  • Adminisztratív feladatok elvégzése.
  • Tenderajánlatok
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • min. 3 nap/ hét hajlandóság dolgozni
  • műszaki rajzolvasási-, értelmezési készség.
  • Incoterms 2010 ismerete, gyakorlatban való alkalmazásának képessége.
  • Windows alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • SAP vagy ahhoz hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg,
  • azonnali munkába állás,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Tápiószele
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig:8:00 és 16:00 között (Beosztás/megbeszélés szerint)
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Érd.: Tel: 20/66 55 279