www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens (clla)

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Logisztikai asszisztens

clla

Pest megyei partnercég megbízásából keresünk Logisztikai asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás, tájékoztatás, kiszolgálás;
  • Beszerzési feladatok, import-export ügyek intézése;
  • Bel- és külföldi árufuvarozások, megrendelések teljesítésének szállítmányozó cégeken keresztüli megszervezése, a megbízó számára leggazdaságosabb lehetőségek ismeretében;
  • Vevői reklamációk kezelése;
  • Negyedéves készletleltárban való aktív közreműködés, a leltár kiértékelése, elemzés;
  • A készletnyilvántartás naprakész vezetése;
  • Környezetvédelmi termékdíj naprakész vezetése;
  • Szállítólevelek és szállítmányozási dokumentumok kiállítása;
  • Beérkező termékek költségkalkulációja a könyvelés számára;
  • Beszerzésekhez kapcsolódó bizonylatok szállítóktól történő beszerzése és ellenőrzése;
  • Vámügyintézés (nem jellemző);
  • Szoros együttműködés a pénzügyi-, kereskedelmi és gyártási területen dolgozó kollégákkal;
  • Irodaszerek beszerzése.
Tapasztalat:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol