www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens - beszerző

  • A hirdetés 546 napja lejárt

A Farmol Hungary Kft a Farmol Group magyarországi leányvállalata, 2010-ben alakult. Cégünk fő profilja kozmetikai termékek gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk a következő pozícióba keres új munkatársat:

Feladatai:

  • Beszállítói rendelések rögzítése az ERP rendszerben, és a rendelések nyomon követése
  • Fuvarszervezés
  • Heti és havi riportok készítése
  • Készletrendezés, gondoskodik arról, hogy a rendszerbeli és a tényleges raktári készlet összhangban legyen egymással
  • Belső osztályokkal történő együttműködés, hogy a rugalmas kiszolgálás folyamatos legyen
  • Beszállítói megrendelések karbantartása, kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Számlák ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • utazási költségtérítés,
  • Cafeteria.

A munkavégzés helye: Nyírbátor

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő