www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens- Berettyóújfalu

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 980642

Feladatok:

  • vevői rendelések rögzítése, nyomon követése,
  • készletmozgások figyelemmel kísérése, napi frissítése,
  • számlák, fuvarokmányok kiállítása,
  • asszisztencia export/import szállítások ügyintézésében, fuvarok szervezésében,
  • külföldi anyavállalattal történő kapcsolattartás (telefon, e-mail),
  • adminisztrációhoz kapcsolódó irodai feladatok ellátása,
  • egyéb back-office feladatok ellátása (fénymásolás, postázás, irattár kezelése).

Elvárások:
  • Érettségi bizonyítvány (felsőfokú szakirányú végzettség előny),
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú ANGOL nyelvtudás (szóban, írásban),
  • erős, felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • jó kommunikációs készség,
  • csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, dinamikus hozzáállás,
  • precíz, pontos munkavégzés,

Juttatások:
  • multinacionális, korszerű munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelemcsomag,
  • stabil hátterű vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely előnyt jelent.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu