www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI Asszisztens- Berettyóújfalu

  • A hirdetés 1109 napja lejárt
Nagy hagyományokkal rendelkező, világpiaci vezető műanyagipari csoport magyarországi leányvállalata számára keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Adminisztrációhoz kapcsolódó irodai feladatok ellátása
  • Vevői rendelések rögzítése, nyomon követése
  • Készletek nyomon követése, napi frissítése
  • Külföldi anyavállalattal történő kapcsolattartás (telefon, e-mail)
  • Egyéb back-office feladatok ellátása (fénymásolás, postázás, irattár kezelése)
  • Számlák, fuvarokmányok kiállítása
  • Asszisztencia export/import szállítások ügyintézésében, fuvarok szervezésében
Elvárások:
  • Középfokú ANGOL nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Érettségi bizonyítvány / felsőfokú szakirányú végzettség
  • Erős, felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, dinamikus hozzáállás
  • Kiemelkedő munkabíró és problémamegoldó képesség
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Multinacionális, korszerű munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelemcsomag
  • Stabil hátterű vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.