www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens - angol és orosz nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2017.02.11.
Hirdetés azonosító: 1097637

Partnerünk az FMCG terület meghatározó szereplője, folyamatosan bővül. Dinamikusan fejlődő csapatába egy új projekt keretein belül keresi új munkatársát 4 hónap határozott időre logisztikai asszisztens pozícióba.
Az angol és az orosz nyelv alapos ismerete elengedhetetlen!
Munkakezdés: január

Feladatok:

Feladatok:
- Jelenlegi adatbázisok rendbe tétele, frissítése
- Logisztikai kimutatások készítése (melyik kódot mikortól szállítják, logisztikai adatok megadása, stb.)
- Kódok aktiválása (excel, SAP)

Elvárások:

- Jó Excel ismeret (formulák, PIVOT táblázat)
- Monotonitás tűrés (nagy mennyiségű adat feldolgozása)
- Orosz és angol nyelvtudás (az adatbázisok ezen a két nyelven vannak)
- Kreativitás, önállóság

Amit kínálunk:

- Fiatalos, dinamikus csapat
- Innovatív munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a