www.cvonline.hu

Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

  • Frissítve 39 napja

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégnél dolgozni? Jelentkezzen hozzánk! Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai asszisztens (napi 4 órás részmunkaidő)

Feladatok:

  • Harmadik országbeli ki- és beszállítások vámkezelése

  • Vám dokumentumok elkészítése

  • Csomagolóanyagok beszerzése, könyvelése, nyilvántartása

  • Termékdíj bevallás

  • Intrastat jelentés elkészítése SAP-ban

  • Napi, heti, havi riportok készítése

  • Logisztikai folyamatok adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Felsőfokú vámügyintéző szakképzettség

  • Logisztikai ismeretek

  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)

  • Felhasználó szintű MS Office ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

  • Precizitás, együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, teljesítményalapú bónusz, kedvezményes melegétkezés)

  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.