www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1108726
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
LOGISZTIKAI ASSZISZTENS – VÁMÜGYINTÉZŐI VIZSGÁVAL

Pályakezdőket és tapasztalt jelölteket is várunk!

Feladatok:
  • Vámügyintézés
  • Szállítás-fuvar szervezés, szállítási okmányok elkészítése, kapcsolattartás a szállítókkal
  • Napi jelentések készítése (előző napi kiszállításokról, raktárkészletről)
  • Raktárkészlet selejtezés intézése
  • Nem megfelelő szállító eszközök ügyintézése
  • Minőségbiztosítási eljárásokat, utasításokat betartása
  • Minőségjavító lehetőségek felkutatása és megvalósítása
  • A logisztikai osztály munkaidő nyilvántartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szilárd céges hátér, jó szakmai feltételek, tervezhetőség
  • Nemzetközi céges háttér

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Jelentkezzen online magyar vagy angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel kollégánkkal a kapcsolatot: Fejes Katalin, E-mail cím megjelenítése, +36 30 512 0990

Tech People LÁBLÉC