www.cvonline.hu
Logisztikai Asstisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.19.
Jelentkezési határidő: 2016.07.21.
Hirdetés azonosító: 1070222
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi piacvezető, festék gyártó és forgalmazó Partnerünk megbízásából keresünk budapesti csapatukba új munkatársat LOGISZTIKAI ASSZISZTENS pozícióba.

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, tájékoztatás
- Megrendelések teljeskörű ügyintézése, nyomonkövetése
- Szállítólevelek és szállítmányozási dokumentumok adminisztrációja
- Együttműködés a nemzetközi csapattal, társosztályokkal
- Számlázási feladatok ellátása

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny (preferált a logisztika irányú végzettség)
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Kiváló kommunkiációs és szervezőkészség
- Precizitás, hatékony munkavégzés
- Talpraesett, pörgős személyiség

Amit Partnerünk kínál:

- Hosszútávú álláslehetőség
- Stabil vállalati háttér
- Nemzetközi környezet
- Jó munkahelyi légkör
- Versenyképes juttatás