www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 860826
lejárt

Karrier az Audinál

Logisztikai anyagáramlás operatív támogatása - Motorgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az üzemlogisztikai terület felügyeli a győri motorgyárban a gyártás logisztikai folyamatait. Az anyagáramlás operatív folyamata szolgáltató partnerek segítségével biztosított. Kihívást jelentő feladat elé állítja a kollégákat, hogy a különféle folyamatlépések során

(pl.alkatrész átvétel, raktározás, komisszionálás és gyártásba juttatás) folyamatosan több mint 10.0000 különféle alapanyag érkezik a gyáregység területére.

Feladatok

  • A motorgyártó részleg egy-egy műszakjában a komplex logisztikai folyamatok teljeskörű támogatása (mind operatív, mind rendszertechnikai szinten)
  • A logisztikai folyamatok állandó felügyelete optimalizációs céllal
  • A logisztikai szolgáltató partnerek teljesítményének folyamatos monitoringja, ehhez kapcsolódó statisztikák, jelentések készítése
Elvárások

    • Felsőfokú, szakirányú végzettség
    • Legalább 2 éves logisztikai területen szerzett, releváns tapasztalat
    • Középfokú németnyelv-tudás szóban és írásban
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office alkalmazások)
    • SAP és adatbank kezelési ismeret előny
    • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
    • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
    • Komplex gondolkodás és elemző képesség

Pályázati anyaghoz kérjük német nyelvű önéletrajz csatolását!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód:

GYDC5254

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Baczoni Gergely válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9019