www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 733884
lejárt

Karrier az Audinál

Logisztikai anyagáramlás operatív támogatása - Járműgyártás, Üzemlogisztika

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az üzemlogisztikai terület felügyeli a győri járműgyárban az Audi A3 Limousine gyártásának logisztikai folyamatait. Az anyagáramlás operatív folyamata szolgáltató partnerek segítségével biztosított. Kihívást jelentő feladat elé állítja a kollégákat, hogy a különféle folyamatlépések során (pl.alkatrész átvétel, raktározás, komisszionálás és gyártásba juttatás) folyamatosan kb. 6000 különféle alapanyag érkezik a gyáregység területére.

Feladatok

  • Járműgyártó részlegünk egy-egy műszakjában a komplex logisztikai folyamatok teljeskörű támogatása (mind operatív, mind rendszertechnikai szinten)
  • Felelősségi területen működő logisztikai folyamatok állandó felügyelete optimalizációs céllal
  • Logisztikai szolgáltató partnerek teljesítményének folyamatos monitoringja, ehhez kapcsolódó statisztikák, jelentések készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség érettségivel, felsőfokú végzettség előny
  • Legalább 2 éves logisztikai területen szerzett releváns tapasztalat
  • Stabil németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office alkalmazások)
  • SAP és adatbank kezelési ismeret előny
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
  • Komplex gondolkodás és elemző képesség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Pályázati anyaghoz kérjük német nyelvű önéletrajz csatolását!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC3873

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Kapitány Orsolya
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 30 767 0867