www.cvonline.hu
Logisztikai Adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.12.
Hirdetés azonosító: 977361
lejárt

Miskolci partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkavégzéshez szükséges rendszerek (ERP, WMS) kezelése
  • Vevői kapcsolattartás és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Vevői reklamációk nyomon követése és korrekciója
  • Kapcsolat tartás a Call Centerrel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ellátási munkatársak (DSD sofőrök) dokumentációinak kezelése
  • HR feladatok előkészítése
  • Vevőtörzs karbantartás
  • Cash + Carry munkatárs helyettesítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • World, Excel magas szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • Vevőközpontúság
  • Komplex gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • Hossz濺távú álláslehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Cafeteria

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.