www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 923 napja lejárt

Céginformáció: Cégünk műszaki berendezések szervizelésével, felújításával foglalkozik. Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Feladatok: mind raktárban történik

  • logisztikai feladatok teljes körű ellátása
  • beérkező áru válogatása majd vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése
  • sérülés illetve hiány esetén jegyzőkönyvek készítése és kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • kikészített és kimenő áruk ellenőrzése
  • raktáron belüli áttárolás ellátása
  • szállítólevelek készítése
  • raktári anyagmozgatások felügyelete, lebonyolítása
  • riportok, jelentések készítése
  • leltározásban való részvétel
  • egyéb adminisztrációs feladatok
  • szoros együttműködés az üzletágakkal (beszerzési, termelés, szerviz)

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízható, pontos munkavégzés
  • önállóság, problémamegoldó készség
  • kitűnő kommunikációs készség
  • nagyfokú munkabírás (fizikai munka)

Kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő