www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 921220

Multinacionális partnerünk megbízásából, gyáli munkavégzéssel kollegákat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen,
  • tárgyalások megszervezése, ügyfelek fogadása,
  • adatrögzítés, iktatás, irodai adminisztráció,
  • bejövő és kimenő áru forgalmának nyomon követése,
  • szállítólevelek kezelése,
  • riportok készítése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • logisztikai területen szerzett végzettség vagy 1-2 éves tapasztalat,
  • ügyfél orientáltság,
  • kiemelkedő kommunikációs képességek,
  • döntéshozatali képesség,
  • határozott fellépés,
  • középfokú angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • multinacionális munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül
Kapcsolat:
Referencia szám: SYN-01
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó ANGOL nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.