www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 915383

Piacvezető logisztikai szolgáltató cég megbízásából, munkatársat keresünk Biatorbágyra az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:
  • raktári adminisztratív feladatok ellátása,
  • áru bevételezésének, kiadásának felügyelete,
  • a raktári készletek folyamatos figyelemmel kísérése,
  • megrendelések feldolgozása és feltöltése elektronikus rendszerekben,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel,
  • adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben.
Elvárások:
  • raktározásban/logisztikában vagy irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások),
  • bármilyen raktárkezelő szoftver ismerete,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság,
Előny:
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • multinacionális vállalati környezet,
  • dinamikus csapat,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Biatorbágy
Egyéb:
  • Kijutás: Céges autóbusszal
  • Buszok vannak Budapest, Budaörs, Biatorbágy, Páty irányából, valamint Felcsút, Bicske, Mány, Zsámbék, Herceghalom irányából, és Tatabányáról.
  • Munkaidő: H-P három műszakos munkarendben (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképpel ellátott önéletrajzzal, referencia megjelölésével a tárgy mezőben (BRA-01) az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.