www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 879 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Termékek fogadása európai elosztóközpontba Geplog rendszer segítségével
  • Bevételezések egyeztetése a megrendelések és számlák alapján
  • Szállítói számlák egyeztetése a fizikai szállítmányokkal
  • KPI riportok készítése (napi/heti/havi)
  • Termék törzsadat karbantartás
  • Kapcsolattartás: Európai Supply Chain és Európai Pénzügyi osztállyal

Elvárások:

  • Angol nyelv folyékony használata szóban és írásban
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, logisztikai ismeret előnyt jelent
  • Kitűnő számolási készség, pontosság, részletekre való figyelés képessége
  • Irodai adminisztrációban való jártasság
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excel haladó szintű ismerete előnyt jelent)
  • Más ERP rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás

    Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria)
  • Multinacionális környezet
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos, támogató csapat

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi e-mail címre küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Mátészalka

Humánpolitikai Osztály

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő