www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

Számítástechnikai és biztonságtechnikai eszközök kereskedelmével foglalkozó budapesti cég logisztikai adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatok:

  • logisztikai tevékenység adminisztrálása, bevételezés, számlakészítés
  • adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerbe
  • dokumentumkezelési, archiválási, adminisztratív feladatok
  • kimutatások készítése

Az munkakörhöz tartozó elvárások:

  • precíz, korrekt munka
  • legalább középfokú közgazdasági / gimnáziumi végzettség
  • alap-közép szintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office szoftverek ismerete
  • Min. 5 év munkatapasztalat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetésen felül ebéd hozzájárulás, év végi bónusz

Amit a cég ajánl:

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő