www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Piacvezető multinacionális partnerünk számára Logisztikai adminisztrátor munkatársat keresünk, nemzetközi csapatban történő munkavégzésre.

Feladatok:

  • vevői megrendelések kezelése,
  • rendelési/kiszállítási igények priorizálása,
  • a kiszállítás folyamatosságának és pontosságának biztosítása,
  • rendelések és kiszállítások rögzítése és nyomon követése SAP rendszerben,
  • ezzel kapcsolatos adatbázis kezelés, hozzáférések biztosítása,
  • kapcsolattartás az érintett társosztályokkal (elosztó központ, gyártás, pénzügy), információáramlás gördülékenységének biztosítása,
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás támogatása (beszállítók, vevők),
  • külső és belső riportok futtatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább fél éves tapasztalat logisztikai (preferáltan ellátási lánc) területen,
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kiváló elemzői készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás (a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen).

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • karrier lehetőség,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest környéke.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő