www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 1115307

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Kimenő számlák készítése, a számlázással kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Bejövő fuvarszámlák előzetes rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • EKAER számok igénylése, kezelése Új munkatársak felvételének előkészítése és beléptetése
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Vevői rendelések fogadása, rendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Szállításokhoz kapcsolódó fuvarok megrendelése a szolgáltatótól
  • Az automatikusan készülő Transzport és Fuvardíj dokumentumok ellenőrzése, módosítása, szükség esetén manuális felvétele
  • A vezetői döntések támogatásához szükséges jelentések készítése

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség

Juttatások:
  • Stabil hátterű, multinacionális vállalat
  • Kellemes, barátságos munkakörnyezet
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú logisztikai végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődét, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest