www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 371 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

Ellátási Lánc Főosztály

munkatársat keres

Feladatok:

  • Szállítási okmányok készítése, karbantartása;
  • Termék kiszállításokkal kapcsolatos ügyintézés, szállítmányok szervezése;
  • Anyagértékesítéssel kapcsolatos ügyintézés, számlakészítés;
  • Kapcsolattartás a termék kiszállításban érintett szállítmányozókkal és a társterületekkel.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség, precizitás;
  • Proaktivitás, csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • ADR képzettség és tapasztalat

 Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.03.16-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő