www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor

  • A hirdetés 436 napja lejárt

TMX Mobile Solution Szerviz Kft.

Elektronikai termékek javításával foglalkozó vezető gyártói garanciális márkaszerviz

munkatársat keres budaörsi telephelyre.

Feladatok:

  • Alkatrészek és készülékek kezelése, pontos adminisztráció a rendszerekben
  •  Készlettervek készítése, nyilvántartása
  • A szervizi munkálatokhoz alkatrészek rendelése
  • Hibás beérkezések reklamációja, kezelése
  • Visszaküldések intézése
  • Alkatrészre váró készülékek teljes körű kezelése, nyomon követése
  • Szerviz-technikusokkal történő napi kapcsolattartás
  • Beszállítói kapcsolattartás (e-mail-ben, angol nyelvű kapcsolattartás)
  • Szoros együttműködés a raktárral és társosztályokkal

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office (legfőképp Excel) ismeretek
  • Logisztikai, készletezési tapasztalat
  • Önállóan és csapatban való munkavégzés képessége
  • Precizitás
  • AKTÍV, középszintű angoltudás (szóban és írásban, a mindennapi munkához elengedhetetlen)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó hangulat
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Kérjük, részletes, fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol