www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor (Zalaegerszeg)

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 978266

Feladatok:

  • Munkavégzéshez szükséges rendszerek (ERP, WMS) kezelése
  • Vevői kapcsolattartás és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • Vevői reklamációk nyomon követése és korrekciója
  • Kapcsolat tartás a Call Centerrel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • DSD sofőrök dokumentációinak kezelése
  • HR feladatok előkészítése
  • Vevőtörzs karbantartás

Elvárások:
  • Érettségi
  • Kétműszakos munkarend vállalása (délelőtt és délután)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerezett minimum 2 éves tapasztalat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • KIEMELT bérezés
  • Bónusz + egyéb juttatások
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Dohányipari tapasztalat

  • Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése emailcímre várjuk, tárgy mezőben a pozíció megjelölésével.