www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor - Gyakornoki lehetőség

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 812815

Partnerünk a világ piacvezető szállítmányozója, mely logisztikai megoldásokat kínál ügyfeleinek. Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Adminisztratív feladatok ellátása,
  • saját vállalatirányítási rendszerből történő dokumentumok kinyomtatása, rendszerezése, lefűzése, iratrendezés, anyagok továbbítása,
  • adatok gyűjtése e-mailekből, szerződésekből, nyomtatott dokumentumokból megadott listák alapján,
  • a kigyűjtött adatok feltöltése egy Excel file formátumba,
  • ügyfélpanasz esetén a kapott anyagokból adatokat feltölteni a megadott rendszerekbe.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő logisztikai tanulmányok vagy pályakezdő státusz,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • haladó szintű Excel ismerete,
  • precizitás, gyors tanulási készség,
  • jó kommunikációs készség
  • monotonitás-tűrés.
Előny:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • időtartam: májustól november végéig,
  • bérezés: bruttó 150.000 ft/hó,
  • fejlődési, gyakorlatszerzési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Fényképpel ellátott önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül pályázhat a pozíció tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.