www.cvonline.hu

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR (6800)

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•logisztika területén, fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•kiváló kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•csapatjátékos, rugalmas
•kitartó, cél- és sikerorientált
•önálló, jól kezelhető

Előny:
•német vagy angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt

Feladatok:
•irodai adminisztratív ügyek intézése, dokumentumok rendszerezése
•gépjárművek használatához kapcsolódó menetokmányok kezelése
•szállítólevelek, menetlevelek, ill. fuvarlevelek kezelése, fuvarszervező program használata
•számlázási feladatok ellátása, kimutatások készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében való egyéb juttatások
•utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig 08:00-tól- 16:00-ig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő