www.cvonline.hu

Logisztikai adminisztrátor 1020Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1077378
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk munkavállalókat, a munkavégzés pedig neves intézmény területén zajlik.

Feladatok:

  • Küldemények nyomonkövetése
  • Számla és címke készítés
  • CRM dokumentumok kitöltése
  • Adminisztrációs feladatok ellátás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv erős középfokú ismerete
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret, ezenbelül erős Excel ismeret
  • Munkaidő: Hétfő - Péntek: 14.30 - 18.30-ig, heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1020 Ft/óra
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően.