www.cvonline.hu

Logisztika munkatárs

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.01.09.
Hirdetés azonosító: 889008
lejárt

Kecskeméti multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat LOGISZTIKAI MUNKATÁRS munkakörbe.

Feladatok:
- raktári adminisztráció támogatása
- fuvarszervezés
- fuvarozással kapcsolatos dokumentumok összeállítása
- egyéb adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
- nappali vagy levelező tagozatos tanulmányok
(elsősorban műszaki menedzser, logisztika szakirányon)
- korábbi szakmai gyakorlat, diákmunka előnyt jelent
- minimum heti 4 munkanap vállalása (08:00 – 16:00)
- felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- 4 hónap határozott időtartamra szóló megbízás
- jó kommunikációs képesség, gyors és pontos munkavégzés

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu