www.cvonline.hu

Logisztika – változáskezelés koordinátor

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

 A ZF Lenksysteme Hungária Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német ZF Lenksysteme GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

 Feladatok:

  • Termékekben történő változások (új anyagok) bevezetésének koordinálása
  • Kifutó alkatrészek kezelése
  • Projektekben (új termékek bevezetése) való részvétel
  • SAP-ban, MS Excel-ben és Axalant-ban (belső adatbázis) való munkavégzés
  • Anyacég különböző osztályaival való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Cégen belül más osztályokkal való kapcsolattartás, megbeszéléseken való részvétel
  • Gyártástervezés más osztályokkal közösen

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete és magabiztos használata szóban és írásban
  • Önálló és gyors munkavégzés
  • Precizitás, pontosság
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Gépjárműiparban, illetve logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • MS Excel magas szintű ismerete

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő