www.cvonline.hu

LOGISZTIKA – VÁLTOZÁSKEZELÉS KOORDINÁTOR (6641)

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Logisztika – változáskezelés koordinátor
munkatársat.

Feladatok:
•Termékekben történő változások (új anyagok) bevezetésének koordinálása
•Kifutó alkatrészek kezelése
•Projektekben (új termékek bevezetése) való részvétel
•SAP-ban, MS Excel-ben és Axalant-ban (belső adatbázis) való munkavégzés
•Anyacég különböző osztályaival való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
•Cégen belül más osztályokkal való kapcsolattartás, megbeszéléseken való részvétel
•Gyártástervezés más osztályokkal közösen

Elvárások:
•Felsőfokú, gazdasági végzettség
•Német és/vagy angol nyelv ismerete és magabiztos használata szóban és írásban
•Önálló és gyors munkavégzés
•Precizitás, pontosság
•Csapatmunkára való alkalmasság
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
•Gépjárműiparban, illetve logisztikai területen szerzett tapasztalat
•SAP ismerete
•MS Excel magas szintű ismerete

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!