www.cvonline.hu

LOGISTICS COORDINATOR (FRENCH SPEAKING) (6429)

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

A Pannon-Work Munkaerő-kölcsönző és –közvetítő cég multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Logistics Coordinator
(French speaking)

Várjuk azon angolul és franciául beszélő pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének egy multinacionális cég nemzetközi kereskedelmi folyamataiban!

Feladatok:
•Nemzetközi megrendelési folyamat támogatása
•Vevői megrendelések rögzítése, igények kiszolgálása
•Kapcsolattartás a vevőkkel és társosztályokkal
•Együttműködés a gyártással és beszerzéssel
•Szállítmányok nyomon követése
•Export dokumentációk készítése
•EHS szabályok betartása

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi végzettség
•Aktív, felsőfokú angol és francia nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Min. 2 éves szakmai tapasztalat vevőszolgálat, külkereskedelem, logisztika területén
•Külkereskedelmi ismeretek export szabályokkal, folyamatokkal kapcsolatban
•MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
•Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
•Ügyfélorientált gondolkodás
•Önállóság, csapatmunka

Előny:
•Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
•Nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
•Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.:
E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Logistics coordinator”
Érdeklődni a 06/1-381-1048-es telefonszámon lehet.