www.cvonline.hu

Logistics associate

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.03.
Hirdetés azonosító: 987409

FMCG területen tevékenykedő multinacionális partnerünk részére keresünk Logistics associate munkatársat.

Feladatok:

-Vevői rendelések fogadása és feldolgozása
-Rendelésekkel kapcsolatos esetleges változások vevőkkel történő egyeztetése
-Rendelésekkel kapcsolatos vevői reklamációk kezelése
-Hóvégi elemzések és kimutatások készítése

Elvárások:

- Főiskolai/egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
- Kiváló kommunikációs készség – magyar és angol írásbeli és szóbeli nyelvtudás
- Önálló és pontos munkavégzés
- Analitikai készség – következtetések levonása komplex adatokból
- Precizitás, elszámoltathatóság
- Több párhuzamos munkafolyamat kézben tartása, ezek közötti önálló priorizálás
- Ügyfélorinetáltság

Amit kínálunk:

-6 hónapos határozott idejű (teljes munkaidős) munkavégzés
-Kihívást jelentő munkakör
-Multinacionális környezet
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a