www.cvonline.hu

Logistics associate

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.08.04.
Hirdetés azonosító: 947288

FMCG területen tevékenykedő multinacionális partnerünk részére keresünk Logistics associate munkatársat.

Feladatok:

-Vevői rendelések fogadása és feldolgozása
-Rendelésekkel kapcsolatos esetleges változások vevőkkel történő egyeztetése
-Rendelésekkel kapcsolatos vevői reklamációk kezelése
-Hóvégi elemzések és kimutatások készitése

Elvárások:

-Főiskolai/egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
-Kiváló kommunikációs készség – magyar és angol irásbeli és szóbeli nyelvtudás
-Önálló és pontos munkavégzés
-Analitikai készség – következtetések levonása komplex adatokból

Amit kínálunk:

-6 hónapos határozott idejű (teljes munkaidős) munkavégzés
-Kihívást jelentő munkakör
-Multinacionális környezet
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a