www.cvonline.hu

Logistics assistant with fluent German and English

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1053785

Our partner is one of the world’s leading providers of forwarding and logistics services, and other supply chain management solutions.

Feladatok:

- handling Excel spreadsheets, filling it with datas of shipments
- supporting the work of a VIP client
- problem solving

Elvárások:

- fluent German AND English is a must
- college/university degree
- tolerance of monotony

Amit kínálunk:

- outstanding benefits package (sport facilities, cafeteria, team programmes, etc.)
- career advancement opportunities in the future
- exceptional work environment

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a