www.cvonline.hu

Logistic campaign coordinator

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.12.
Jelentkezési határidő: 2016.07.22.
Hirdetés azonosító: 1060077
lejárt

Tapasztalt Kampány Koordinátort keresünk európai szinten piacvezető ügyfelünk budapesti telephelyére. Megbízónk az ambient média reklámok iparágában vezető szerepet tölt be és a megnövekedett üzleti igények kielégítésére keres hosszú távra raktározási folyamatokban jártas Kampány Koordinátort.

Partnerünk kiváló alapfizetést, cafetériát, céges mobiltelefont, laptopot, valamint multinacionális, mégis családias környezetet és támogató vezetést kínál a jelentkező számára.

A Kampány Koordinátor feladatai:
  • Médiakampányok teljes körű koordinálása
  • Kihelyezések és hibalisták elkészítése
  • Statisztikák és kimutatások határidőre történő elkészítése
  • Javítások elrendelése, azok felügyelete
  • Elszámolások készítése
  • Logisztikai alvállalkozókkal való napi szintű kapcsolattartás

 Legfontosabb elvárások a jelentkező Kampány Koordinátorral szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Gyors, határozott személyiség, precíz munkavégzés
  • Magas fokú Excel ismerete (Pivot tábla, kimutatások)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Budapest