www.cvonline.hu

Local_IT_SRM Support Technikus

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

2014_EB_ITSP

Feladatok

  • Hálózati hibaelhárítás
  • Hálózat továbbfejlesztésének tervezése
  • A címzési struktúra tervezése
  • IP címzés használata a hálózati tervezésben
  • Hálózati eszközök konfigurálása
  • Forgalomirányítás, irányító protokoll konfigurálása
  • ISP felelősség
  • VLAN-ok konfigurálása
  • Hálózat jellemzése, dokumentálás, meglévő rendszer frissítése, vezeték nélküli hálózat felmérése

Elvárások

  • Számítógépek felépítésének ismerete
  • Operációs rendszerek ismerete (Főleg Windows operációs rendszerek (XP, Vista, Win 7) erős felhasználói vagy magasabb szintű elméleti ismerete és gyakorlati tudása)
  • Számítógépes hálózatok, hálózati eszközök, topológiák ismerete
  • Hálózati szolgáltatások, vezeték nélküli technológiák (WLAN), rétegmodell és protokollok ismerete
  • OSI modell ismerete
  • Hálózatbiztonsági alapok, tűzfalak ismerete
  • Hálózati címzés, IP-címek és alhálózati maszkok ismerete
  • Vállalati hálózatok kialakításának ismerete

Előny:

  • CISCO CCNA (ICND1+ICND2) ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő