www.cvonline.hu

Local IT

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 903630
lejárt

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozó partnercégünk részére keresünk új munkatársat meglévő ügyfeleik magas szintű kiszolgálásához. Üzleti partnereik között mind a magyar középvállalati szektor, mind a multinacionális cégek képviselői megtalálhatóak.

Feladatok:

  • Local IT feladatok teljes körű ellátása
  • Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása
  • Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása
  • Ellenőrző folyamatok fejlesztése
  • Linux rendszerek monitorozásának automatizálása Scriptnyelvek alkalmazásával

Elvárások:

  • Web / Alkalmazás szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (LAMP szerver, Tomcat, stb.)
  • Scriptnyelvek ismerete (Perl, Bash, stb.)
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Felelősségtudat / vállalás
  • Megbízhatóság
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Programozási ismeretek (PHP, C#, Java/JavaScript, stb.)

Amit kínálunk:

  • Szakmailag felkészült, összetartó csapat
  • Változatos, sokszínű feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz

Jelentkezését 2015.02.15-ig várjuk regisztráció útján magyar és angol nyelvű önéletrajz feltöltésével Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika