www.cvonline.hu

Lízinges Back Office

  • A hirdetés 318 napja lejárt

 Külföldi tulajdonú, lízing szolgáltatást nyújtó Partnerünk számára

 munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • szerződéskötés dokumentációjának teljes körű ügyintézése
  • beérkezett iratok, dokumentumok ellenőrzése
  • előterjesztések szűrése
  • szerződésekkel kapcsolatos adatrögzítés valamint az adatok helyességének ellenőrzése, módosítása
  • hiánypótlások menedzselése
  • kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • pályakezdő, gazdasági diplomával rendelkezők jelentkezését is várjuk
  • német vagy angol nyelv minimum középfokú szintű ismerete
  • lízing ismeretek
  • magabiztos számítógépes ismeret, főként Excelben
  • megbízhatóság
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • munkájára és környezete iránti igényesség
  • lelkes és elkötelezett hozzáállás
  • együttműködő, csapatjátékos hozzáállás
  • magabiztos számítógépes ismeretek

Előny:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • 2-3 év back office területén szerzett tapasztalat
  • felsőfokú német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német