www.cvonline.hu

Lízing termékmenedzser

  • A hirdetés 966 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: lízing szakmai területek

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

A lízing termékfejlesztők munkájának segitése, lízing termékmenedzsment:

  • end to end folyamatok menedzselése
  • dokumentációk, termékleírások készitése,
  • árazásban való részvétel
  • It támogatásban való részvétel
  • piacfigyelés
  • riportálás
  • kalkulációs modellek készítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • angol nyelvtudás - elsősorban irásban legyen erős
  • lízing területen (elsősorban termékoldalon) szerzett szakmai tapasztalat, piacismeret,
  • kiváló kommunikáció készség
  • precizitás
  • hatékony munkavégzésre való képesség

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem), gazdasági

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő