www.cvonline.hu

Lízing operációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 763351
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Lízing operációs gyakornok munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Standard szerződés módosítások elvégzése
  • Előterjesztési ügyfélanyag összeállítása
  • Szerződéses és ügyféldokumentumok papíralapú és digitális irattárazása
  • Futamidő végi lezárással kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Irodaszer, boríték, névjegykártya rendelés, reprezentációs felhasználások kezelése

Elvárások:

  • Legalább 3. éves Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Kötelező szakmai gyakorlatról igazolás
  • Legalább fél éves gyakorlati idő
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 679 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.