www.cvonline.hu

LÍZING ÉS PÉNZÜGYI RENDSZER SPECIALISTA (JD EDWARDS)

Régió:

Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 778507
lejárt

  Működő ingatlanok bérbeadásával és üzemeltetésével foglalkozó partnerünk számára keresünk csapatuk bővítésére egy új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • JD Edwards ERP rendszer bevezetésével és üzemeltetésével kapcsolatos feladatokban való közreműködés
  • Aktív szerep a bevezetés során a testre szabásban és a szakmai háttér biztosításához fűződő kapcsolattartásban
  • A bérbeadott ingatlanok lízingadminisztrációja és a vonatkozó pénzügyi aspektusok kezelése
  • Adatbázis kezelés és karbantartás
  • Riportolás és telefonkonferenciák anyavállalattal
  • A pénzügyi- és operatív területek támogatása
  • A rendszer támogatása a bevezetést követően

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • JD Edwards rendszer átfogó ismerete (ingatlan és pénzügyi modul)
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, rendszerszemlélet, csapatszellem
  • Képesség szoros határidők mellett is folyamatosan megbízható és pontos információk szolgáltatására

Juttatások, ajánlat:

  • Kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Vállalatirányítási rendszerek
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Adatbázis szakértő / Specialista
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: IT Tanácsadó/Szakértő/Auditor
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Informatika
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Adótanácsadó/Szakértő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / FRONT OFFICE: Egyéb
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista
  • BANK / BIZTOSÍTÁS / BACK OFFICE: Egyéb
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Banki informatika
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Gazdasági informatikus
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: SAP fejlesztő / SAP tanácsadó

Egyéb információk:

  • Jelentkezni a bérigényt is tartalmazó magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz elküldésével lehet!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
IT / Informatika, Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió