www.cvonline.hu

Lízing értékesítés támogatási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 917034
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót lízing értékesítés támogatási gyakornok pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A gyakornok feladata, hogy adminisztratív támogatást biztosítson az üzletkötőknek az értékesítési folyamat során, a magas szintű, minőségi, és hatékony ügyfél kiszolgálás érdekében. Ezen kívül ügyfélszolgálati tevékenységet lát el az ügyfelek és kereskedelmi partnerek irányába, és együttműködik a társosztályokkal.
  • Kereskedelmi partnerek által közvetített ügyfelekkel standard ügymenet szerinti önálló ügylet bonyolítás
  • A lízingbevevő jelölttől a bonitásvizsgálathoz szükséges dokumentumok beszerzése
  • Kereskedelmi partnertől, eladótól eszközinformáció beszerzése
  • dokumentáció hiánytalan átadása elemzésre, döntéselőkészítésre
  • ilyen irányú credit döntés esetén eszközmenedzseri vélemény, illetve vele együttműködésben esetleges értékbecslés beszerzése
  • Dokumentáció előkészítése szerződésírásra, szerződés aláírásának megszervezése, lebonyolítása
  • A szerződéshez kapcsolódó dokumentáció hiánytalan beszerzése
  • Ügyfelekkel és kereskedelmi partnerek munkatársaival kapcsolattartás

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben (elsősorban utolsó éves hallgatókat várunk)
  • Egy éves, de legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
  • Teljes munkaidő vállalása (heti 40 óra)
  • Precizitás
  • Ügyfélcentrikusság
  • Rugalmasság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervező, prirorizálási készség
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége, világos gondolkodás
  • Szabálytisztelet

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 09.00 és 17.00 között, heti 30-40 órában

Amit kínálunk:

  • bruttó bér: 702 Ft/óra
  • igényes, multinacionális munka környezet
  • rugalmas beosztás

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.