www.cvonline.hu

Lízing értékesítés támogatási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 855471
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

Gyakornokot keresünk értékesítés támogatási feladatok ellátására multinacionális bank partnerünk részére.

  • Kereskedelmi partnerek által közvetített ügyfelekkel önálló ügylet bonyolítás
  • A lízingbevevő jelölttől szükséges dokumentumok beszerzése
  • Kereskedelmi partnertől, eladótól eszközinformáció beszerzése
  • Dokumentáció hiánytalan átadása elemzésre, döntés-előkészítésre
  • Eszközmenedzseri vélemény, illetve értékbecslés beszerzése
  • Dokumentáció előkészítése szerződésírásra
  • Szerződés aláírásának megszervezése, lebonyolítása
  • A szerződéshez kapcsolódó dokumentáció hiánytalan beszerzése.

Elvárások:

  • Csak olyan diákok jelentkezését várjuk, akik tudják vállalni a heti 35-40 órás, teljes munkaidőt!
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben (elsősorban utolsó éves hallgatókat várunk)
  • 6-12 hónapos gyakorlati munka vállalása
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervező, prirorizálási készség
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége
  • Szabálytisztelet
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

Diákbér: 679 Ft/óra

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján illetve küld el az önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, ha legalább 6 hónapig folyamatosan tudsz munkát vállalni!

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Zala