www.cvonline.hu

Lízing értékesítés támogatási gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 763345
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Lízing értékesítés támogatási gyakornok munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Kereskedelmi partnerek által közvetített ügyfelekkel standard ügymenet szerinti önálló ügylet bonyolítás.
  • A lízingbevevő jelölttől a bonitásvizsgálathoz szükséges dokumentumok beszerzése
  • kereskedelmi partnertől, eladótól eszközinformáció beszerzése
  • dokumentáció hiánytalan átadása elemzésre, döntéselőkészítésre
  • ilyen irányú credit döntés esetén eszközmenedzseri vélemény, illetve vele együttműködésben esetleges értékbecslés beszerzése
  • dokumentáció előkészítése szerződésírásra, szerződés aláírásának megszervezése, lebonyolítása
  • a szerződéshez kapcsolódó dokumentáció hiánytalan beszerzése
  • Ügyfelekkel és kereskedelmi partnerek munkatársaival kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton preferáltan gazdasági felsőoktatási intézményben (elsősorban utolsó éves hallgatókat várunk)
  • Egy éves, de legalább fél éves vállalt gyakorlati idő
  • Teljes munkaidő vállalása (heti 40 óra)
  • Precizitás
  • Ügyfélcentrikusság
  • Rugalmasság
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szervező, prirorizálási készség
  • Komplex folyamatok átlátásának képessége, világos gondolkodás
  • Szabálytisztelet

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó 679 Ft órabér
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után,  Link megjelenítése,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.