www.cvonline.hu

Linux/Unix Rendszermérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2017.01.27.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk több mint 20 év tapasztalatával a magyar telekommunikációs piac egyik meghatározó szolgáltatójaként, széles körű portfolióval áll ügyfelei rendelkezésére. Korszerű, interaktív, digitális és HD televízió-, valamint gyors internet- és megbízható telefonszolgáltatásáról ismert a lakosság körében. Közép- és nagyvállalati, intézményi, valamint nagykereskedelmi ügyfelek részére is magas színvonalú telekommunikációs és informatikai szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok:

- Második szintű IT szakértői és támogatási feladatok
- Linux/UNIX platformon tervezési-, projekt feladat és emelt szintű incidens kezelés
- Első szintű rendszeradminisztrátorok és harmadik szintű (TDA - Technical Design Architect) mérnökök támogatása
- Incidensek és változások emelt szintű kezelése, projekt munkák, implementáció támogatása
- Dokumentációk frissen tartása, hiányosságok feltárása és felszámolása
- Ügyféllel való kommunikáció és esetenként személyes megjelenés

Elvárások:

- Minimum 2 éves tervezési, üzemeltetési gyakorlat Linux/UNIX szerver platformon
- Legaktuálisabb szakmai megoldások ismerete és tapasztalat alkalmazásukban
- Önálló, precíz munkavégzés
- Nyitottság, kezdeményezőképesség
- Alapfokú angol nyelvtudás

Előny:
- Linux/UNIX szakmai minősítések
- Szerver szolgáltatások (webszerver, DNS, proxy stb.) és tűzfalmegoldások ismerete, üzemeltetésükben szerzett tapasztalat
- Magas szintű Linux/UNIX cluster megoldások, virtualizáció (VMware) ismerete

Amit kínálunk:

- Szakmai képzések, minősítések megszerzése
- Versenyképes fizetés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil nagyvállalati háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -